Natūralaus akmens stalviršiai

Stalviršiai iš natūralaus akmens – ilgaamžiai, higieniški, lengvai prižiūrimi.

Rekomenduojame stalviršiams rinktis tik natūralų akmenį. Natūralaus akmens stalviršiuose, priešingai negu dirbtiniuose stalviršiuose, nėra sintetinių medžiagų: dervos, akrilo, naftos produktų,epoksido, kurie negali turėti sąlyčio su maistu, maisto produktais. Virtuvinius stalviršius rekomenduojama gaminti iš granito.

Granitas

Granitinis stalviršis naudojamas vidaus, lauko sąlygomis, lengvai valomas ir prižiūrimas, neįgeriantis, atsparus drėgmei, „nebijo“ karščio, šalčio ir rūgščių, atsparus braižymams, plati spalvų gama, bei natūralūs gamtos raštai.Stalviršius iš marmuro daugiausiai naudoja vonios kambariuose, valgomiesiems stalams, kavos-žurnaliniams staliukams ir t.t.

Marmuras

Marmuriniai stalviršiai turi platesnę spalvų ir raštų gamą, nei granitiniai, tačiau marmuras yra lepesnis ir reikalauja didesnės priežiūros.Natūralaus akmens stalviršiai gaminami pagal individualius užsakymus. Didelė, stalviršių kraštų apdirbimo galimybė. Stalviršius galime pagaminti įvarių formų ir dydžių. Šiuos stalviršius lengva priderinti prie įvairių interjero stilių.

Granitinis virtuvės stalviršis
Granitinis virtuvės stalviršis