Kaip išsirinkti stalviršį

Renkatės stalviršį? Ieškote ilgaamžiško, kokybiško gaminio? Kviečiame paskaityti apie akmeninių stalviršių privalumus.

Akmeniniai stalviršiai turi neribotas galimybes stalviršio formai bei dydžiui išgauti. Patogiai ir lengvai pritaikomas pagal baldų formą. Esant poreikiui stalviršį galima prijungti prie lango, taip suformuojant palangę ir stalviršį be jokių sujungimų.

Nors daugeliui atrodo, kad natūralaus akmens ir dirbtinio akmens stalviršiai yra praktiškai tas pats. Bet skirtumas yra didžiulis, nes lygybės ženklo tarp natūralumo ir dirbtinumo dėti negalima.

*Natūralus akmuo - tai natūrali gamtinė uoliena, be jokių cheminių priemaišų, natūralių spalvų tiesiai iš gamtos.

*Dirbtinio akmens/ lieti stalviršiai gaminami iš akmens, stiklo dulkių, epoksido ir akrilo mišinio. Didžiąją stalviršio dalį sudaro epoksidas, kuris yra naftos produktas ir kuris negali turėti sąlyčio su maistu. Stalviršis lengvai įgeria dėmes, sunkiai išsivalo, reaguoja į karštį. Šie stalviršiai neturi natūraliam akmeniu būdingų savybių.

Palyginkime akmeninį stalviršį su pjuveninių plokščių stalviršiu. Pjuveninių plokščių stalviršis gaminamas suspaudžiant pjuvenas ir jas aplaminuojant. Ilgainiui stalviršis gali pradėti brinkti pažeistose vietose, pakeisti pradinę spalvą. Greitai praranda savo pirminę išvaizdą.

Akmeninis stalviršis neišbrinksta, atsparesnis mechaniniam poveikiui. Akmeniniame stalviršyje plautuvę galima montuoti iš apačios, taip išvengiant kanto ant stalviršio. Kaip žinome kuo daugiau ant stalviršio kantų, sujungimų, papildomų detalių, tuo daugiau yra vietos kuriose kaupiasi drėgmė, riebalai, nešvarumai.

Palyginome natūralaus akmens stalviršį, pjuveninės plokštės ir dirbtinio akmens stalviršius. Galime teigti, kad natūralaus akmens stalviršis turi daugiau pliusų ir privalumų.

Natūralaus akmens stalviršis - tai klasika, suteikia išskirtinumo, yra ilgaamžis, kokybiškas, natūralus ir saugus !

Natūralaus akmens stalviršis

Granitinis stalviršis
Granitinis stalviršis
Virtuvės stalviršis iš akmens
Virtuvės stalviršis iš akmens
Virtuvės stalviršis iš granito
Virtuvės stalviršis iš granito
Granitinis stalviršis
Granitinis stalviršis
Stalviršis iš natūralaus akmens
Stalviršis iš natūralaus akmens

Pjuveninių plokščių stalviršis po kelių metų naudojimo