Saugumo reikalavimai

Montuojant kapsulę, reikia laikytis tam tikrų saugumo reikalavimų. Nuo pakuros stiklo 75 cm atstumu (nuo atviro židinio krašto ne mažiau 1 m) negali būti šių degių medžiagų – medžio, medžio parketo, laminato, kiliminės dangos.
Pirmas židinio kūrimas.
Prieš pirmą kūrimą reikia patikrinti ar visos detalės vietoje ir tinkamai sumontuotos, ir tik tada galima kurti. Pirmus kūrimus reikia palengva kūrenti, kad nuo staigaus temperatūros pokyčio kapsulė netrūktų, nesideformuotų. Kapsulę reikia tarytum „prisijaukinti“. Pirmi kapsulės prakūrenimai skleidžia nemalonų, aštrų kvapą. Juos džiūdami sukelia lakai, dažai, sandarinimo medžiagos. Kol patalpoje jaučiamas aštrus kvapas, reikia patalpą gerai vėdinti, iš patalpos išnešti mažus vaikus, naminius gyvūnus.
Valymas bei stiklo priežiūra.
Prieš kiekvieną užkūrimą reikia židinį išvalyti. Pelenai sudedami į metalinį indą (nenaudokite medinių ar plastmasinių indų) ir išnešami iš patalpos. Valant stiklą, nepatartina naudoti metalinių, abrazyvo turinčių kempinėlių, nes stiklas susibraižo. Valyti reikia su nedidele audinio skiaute, naudoti specialias priemones, skirtas stiklo valymui. Jų galite įsigyti specializuotose kapsulių parduotuvėse ar statybinių medžiagų parduotuvėse.

Dėmesio ! Stiklą valykite tik pilnai atvėsusį. Valant stiklą, saugokite, kad valiklis nepatektų ant marmurinės apdailos, nes valikliuose esančios rūgštys kenkia marmuro blizgesiui.

Gairės: ,
Kategorija: Židiniai
Naujiena!
Keltuvo nuoma
Kategorijos